ВТС КРАН – BESTCHANGE. БОНУС ДО 1000 САТОШ

Вітаю Вас шановні читачі блогу СryptoLifetToday. Сьогодні я хотів би докладно розповісти про можливості отримання бонусів (від 1 до 1000 Сатош) на свій Біткоін гаманець за допомогою онлайн-сервісу моніторингу обмінників під назвою BestChange. Напевно ви вже чули про цей сервіс, і навіть встигли в ньому попрацювати. BestChange.ru – це безкоштовний онлайн-сервіс для пошуку пунктів обміну електронних грошей, інтернет- банкінгу та грошових переказів. У BestChange зареєстровані понад 100 обмінників, від кожного з яких сервіс миттєво отримує інформацію про курс валют і розміри комісій.
Реєструватися на сервісі не обов’язково. Проте, зареєструвавшись в Партнерській програмі моніторингу обмінників електронних валют Ви зможете отримувати до $ 0.65 за кожного залученого вами унікального користувача.
Для реєстрації на BestChange, Вам потрібно буде пройти просту реєстрацію на проекті за наступним посиланням. 
Після Вас перекине на сторінку реєстрації в даному сервісі (див. картинку).
Ну а якщо Ви не вважаєте за потрібне реєструватися на сервісі то для того, що б отримувати біткоін бонуси на BestChange, Вам потрібно буде перейти на англійську версію сайта, так як бонуси на російській версії роздають в рублях на Яндекс.Деньги.
Прокручуєте сторінку BestChange в самий низ, перейшовши за посилання для заміни мови в проекті на англійську «English» (див. картинку).
Слідом, в розділі «English» в лівому нижньому кутку з’явиться наступне віконце (біткоін кран) де Ви зможете отримати від 1 до 1 000 сатош кожні 60 хвилин. Кожен раз, коли Ви відвідуєте кран, ви отримуєте випадкову кількість безкоштовних сатош. Для цього Вам потрібно ввести свій Біткоін адрес (гаманець) розгадати капчу і натиснути на «Claim free Bitcoins» (див. картинку).
Після натискання «Claim free Bitcoins» кран згенерує випадкову кількість безкоштовних крипто-монет, вивід яких буде можливий, в тому випадку, коли Ви досягнете не менше 3 000 сатош на Вашому балансі (див. картинку).
Основні плюси Біткоін крана BestChange:
– швидкі і регулярні виплати;
– простий і загально доступний спосіб для отримання сатош;
– на відміну від інших кранів, відсутність великої кількості реклами на ресурсі;
– мінімальна сума для виплат становить всього навського 3000 сатош;
– можливість користуватися послугами моніторингу обмінників.

Поділітся в:

Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
Share on pinterest
Pinterest

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *